Prawa energii są podstawowym prawem, których znajomość i akceptacja pozwoli wchodzić w przepływ we własnym życiu oraz biznesie.


O czym mowa? Wszystko jest energią, wszystko zbudowane jest z atomów cząsteczek, które wibrują i wzajemnie na siebie oddziałują.


Nasze życie i funkcjonowanie nie kończy się i nie zaczyna na potencjale ciała i umysłu. Nasze życie i funkcjonowanie to nieustający ruch drgających, wzajemnie oddziałujących na siebie cząsteczek.


Gdy zrozumiemy i zaakceptujemy prawa energii, pozwoli nam to w świadomy sposób przyjmować to co się wydarza, a także świadomie zarządzać tym ruchem - m.in. przepływem w naszym biznesie.


Przepływem weny, flow do działania, przepływem informacji, komunikacji z klientami, wreszcie przepływem materii.

  • Uniwersalne prawa energii - czym są i jak wpływają na Twój biznes?
  • Jak możesz wykorzystać dotąd niewykorzystywaną warstwę energetyczną do przepływu w biznesie?
  • Jak odróżnić co służy, a co nie, w rozwijaniu Twojej firmy i jak to praktycznie rozpoznać?
  • Kiedy z poziomu energii jest u Ciebie najlepszy moment na działanie?
  • Jakie kroki warto, abyś wykonała jako pierwsze, aby stawiać solidne fundamenty biznesu w jakościach nowego paradygmatu (lekkość, radość, przepływ, poczucie spełnienia)?

BONUS 1

Kwantowe narzędzie harmonizacji energii dla lepszego przepływu

BONUS 2

Możliwość wykorzystania całej zainwestowanej w warsztat kwoty, na dołączenie do platformy SPARK w ciągu miesiąca od terminu warsztatu.

kiedy?

dostęp od razu

po dołączeniu

gdzie?

wygodne nagranie

na platformie

inwestycja

444 zł

ZAPRASZA

Dorota

Jesiołowska-Sołoducha

Jestem przewodniczką w imię prastarych praw, zwanych nowym paradygmatem i realizowania ich w nowym świecie. To moja rola oraz misja, w której jestem wpierana.


Fundamentem moich działań jest SPARK, który płynnie wprowadza właścicielki i właścicieli biznesu w Nową Erę.


Prywatnie jestem partnerką, przyjaciółką i mamą, zakochaną w Warmii i pięknych krajobrazach Madery.

Postrzeganie aspektów życia i biznesu jedynie z poziomu umysłu oraz ciała, spłaszcza i daje niepełny obraz tego, jak prawdziwie funkcjonuje świat.


Wyjście ponad to, zaakceptowanie, a następnie wejście w poczucie, widzenie, działanie, w zgodzie z prawami energii, jest tym, co umożliwia otworzyć się na pełnię siebie i świat takim jaki jest naprawdę.

DOŁĄCZAM